Az oldalon archív tartalom található. Kérjük, hogy látogassa meg a Hangshop.hu weboldalt!

Hangáruház | Hangszer & Hangtechnika - 1107 Budapest, Fogadó u. 3. | Tel.: 06-1-203-6652 | Mobil: 06 20 564-4617

hangaruhaz facebook banner

Munkatársat keresünk! - Álláspályázat értékesítési munkakörre
2009-01-04

allas_mainÉrtékesítési munkatársat keresünk a HANGÁRUHÁZ-ba! Ha érdeklik a hangszerek, hangosító berendezések, s van érzéke ezek működtetéséhez, eladásához, jelentkezzen az Álláspályázatunkra!

Álláspályázat

Munkatársat keresünk!

A Hangáruház értékesítési munkatársat keres teljes munkaidős foglalkoztatottságra.

Feladatok:
-A Hangáruház termékeinek, szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése
-Kapcsolattartás a vevőkkel, partnerekkel (személyes, telefon, E-mail...)
-Webshop karbantartás
-A tevékenységi körhöz tartozó egyéb feladatok

Követelmények:
-Legalább középfokú szakirányú végzettség (műszaki vagy kereskedelmi)
-Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Explorer, Outlook...)
-Jó kommunikációs készség, nyitottság, csapatmunka
-Önálló munkavégzés
-Műszaki érzék

Az elbírálásnál előnyt jelent:
-Angol nyelvtudás
-Hangtechnikai ismeretek
-Hangszer és/vagy zeneszerkesztői ismeretek
-Ezen a területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem (alapbér+jutalék)
-Szakmai továbbképzés
-Étkeztetés

handshake6.jpg

Próbáljon szerencsét! Legyen egy sikeres, jó hangulatú csapat tagja!

WebShop - Online vásárlás

shop

Üzletünk elérhetősége

bolt

Kiemelt márkák

allen-heath
garry
korg
at_mic
at_hp
marshall
neutrik_klotz
vox
powercube
genelec
shure

Partnerek