PLM Powered Loudspeaker Management - Nézzük részletesebben! (2.rész) |
2009-02-23 |
Mi is az a PLM™? Hogy működik? Milyenek a bemenetei, kimenetei? Hogyan illeszthetem a meglévő hangfalaimhoz, keverőpultomhoz? Folytatjuk a Lab.gruppen "szupervégfok"-jának bemutatását.
Először is mindenki figyelmébe ide kattintva elolvashatja az első részt. Érdemes. Az alábbi illusztrációra kattintva nagyban is megfigyelhetőek a jelutak, a flexibilis routolási lehetőségek a PLM 10000Q és a PLM 14000 esetében. A képre kattintva nagyobb méretben nézheti meg! Előlap : Információk & Kontroll Az előlap a „helyi kezelőfelülete” a PLM™ szériának. Logikusan felépített menürendszerben navigálva beléphetünk, és beavatkozhatunk az alapvető funkciókba, illetve ellenőrizhetjük a működés szempontjából kritikus paramétereket. A szükséges információk napfényben is jól leolvashatóak a 2,5”-os LCD kijelző segítségével. A képre kattintva nagyobb méretben nézheti meg! Home (kiindulási pont) A képre kattintva nagyobb méretben nézheti meg! Modul szintkijelzés A képre kattintva nagyobb méretben nézheti meg! Hőmérséklet ellenőrzés A képre kattintva nagyobb méretben nézheti meg!
Bemeneti szintek A képre kattintva nagyobb méretben nézheti meg!
Hátlap : Be/Kimeneti variációk
A PLM™ Széria modelljei ki és bemeneti csatlakozóinak köszönhetően egyaránt könnyen illeszthetőek touring és fixen telepített rendszerekhez. A bemenet lehet analóg, AES/EBU vagy digitális audio hálózat. Az analóg és az AES/EBU fűzhető, a hálózat portja duál, azaz továbbfűzhető és redundáns is lehet. A digitáis Dante™ audiohálózati csatlakozó nem többletköltség, ez alapkiépítésben minden PLM-ben benne van. A képre kattintva nagyobb méretben nézheti meg! FP+...Plus A teljesítményerősítést a PLM™ szériában a Lab.gruppen legújabb fejlesztésű végfokjai adják, azaz az FP+ Széria. Folyt. köv. (forrás: Lab.gruppen disztribúció) |